+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 4 PrváPrvá 1 2 3 4 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 21 po 30 z 35

Téma: Slash

Členom od
    Jul 2006
    Level
    70
    Sila Reputácie
    42

Re: Slash

Aby sme si rozumeli, bude vhodne ak mi zadefinujes tvoje vnimanie stylu punk, potom to co hrali guns a skusis to zaskatulkovat do niecoho vhodnejsieho.

Členom od
    Mar 2007
    Level
    32
    Sila Reputácie
    15

no podla mna ich tazko skatulkovat.. lebo mali aj punkove punkrockove skladby .. najma na zaciatku.. ale potom mali aj kopu balad .. a uplne inak ladenych skladieb.. cize aj aj..
    God bless HENDRIX SLASH FRUSCIANTE...
    Epiphone G400 CH

Členom od
    Sep 2006
    Level
    81
    Sila Reputácie
    22

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Frusciante Zobraz Príspevok
    no podla mna ich tazko skatulkovat.. lebo mali aj punkove punkrockove skladby .. najma na zaciatku.. ale potom mali aj kopu balad .. a uplne inak ladenych skladieb.. cize aj aj..
    Simon to asi myslel skor tak, ze Gunsovia boli na vtedajsej rockovej scene trochu(podla mna dost) vystrednejsi, coz vidno aj na ich koncertoch(napr. Kiss boli brutalne, az nechutne vystredni, no pri Guns to myslim skor o odviazanosti, nie o priblblych maskach. Ako pises, je tazko ich skatulkovat. Mali svoje besnejsie skladby, no od sveta punk-rocku ich balady viac presuvali do rocku. Ja by som tento ich styl pomenoval GUNS-ROCK

Členom od
    Nov 2006
    Level
    50
    Sila Reputácie
    17

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) bannik Zobraz Príspevok
    Ked uz je tu ten thread o Slashovi, tak natukam daco aj ja. Spociatku som ho celkom uznaval. Sola v Guns-e boli pekne, melodicke a celkom fasa. Prisiel vsak moment, ked som si pozrel zaznam z koncertu v Tokiu. Polozil som si otazku "TO CO JE?" Celkovy dojem koncertu podla mna kazil Slash. Sola boli celkom falosne, obcas sa netrafil tam, kde mal, no proste hruza. Ostal som sklamany ale aspon mozem pochvalit ujov zvukarov, ktori ho pri nahravani CD-ciek poopravovali. Nehovorim, ze Guns uz nepocuvam, prave naopak, ide vsak o to, ze ujo Slash pre mna odvtedy poklesol o znacny pocet policok v mojej imaginarnej hitparade gitaristov. Tak isto sa mu uz nezdravim ani ked ho stretnem na ulici
    Clovece vidno ze si este nevidel Chicago . Tokio je uplne super, mne sa tie obmenene sola pačili mam to na DVD a rad sa nato pozerám taktiez Live at The Ritz z New Yorku 1988 tam je asi najlepsi Paradise City aky som počul.

Členom od
    Sep 2006
    Level
    81
    Sila Reputácie
    22

Mno mozno ujo Slash nemal v Tokiu svoj den. Mozno sa trosku viac sfetol a slo to do ****. Musim si asi pozriet viac koncertov Ale minule som sa mu v krcme uz pozdravil

Členom od
    Mar 2007
    Level
    32
    Sila Reputácie
    15

tak tak len oprav svoju mienku.. na gitare hrat vie... lenze za ery guns aj riadne chlastal a drogoval.. a nemat svoj den je normalka..

a je ine to hodnotit tu na fore.. a ine stat pred tisickami ludi v svetle reflektorov.. opity a sfetovany..
    God bless HENDRIX SLASH FRUSCIANTE...
    Epiphone G400 CH

Členom od
    Jul 2006
    Level
    33
    Sila Reputácie
    0

no podla mna to tokio nebola az taka katastrofa...prva polovicka koncertu bola dost slaba...ale napriklad ceknite toto: http://www.youtube.com/watch?v=NFyY-...eature=related
    a dost som sa zabaval na tych elastakoch co si natiahol :-D
    miggs

Členom od
    Nov 2006
    Level
    50
    Sila Reputácie
    17

No skukol som uz viacej koncertov a najlepsie vyzeraju byt Paríž a Tokio. Potom posledná Argentína tam je pekny Pradise City.

Členom od
    Apr 2010
    Level
    37
    Sila Reputácie
    0

prečitajte si knihy od SLASHA čo napísal a uvidite prečo sú niektoré koncerty aké sú
    -je to veľmi zaujmavá kniha Ako sa GUNS zrodil , čo sa dialo a tak dalej ..
    potom vám už budú jasné to zlé hranie...
    Ale čo môžem dodať ..jednoducho DROGY ,ALKOHOL - to bol pravý GUNS ..bez toho to nešlo
    aj keď hrali zle ? noa ? preboha mali v sebe také množstvá že až .. jednoducho to asi nešlo xD
    nemyslím si že nemal deň
    A ak chcete ešte rozoberať slasha .. skúste si pozrieť jeho SOLO koncerty v ktorom prezentuje svoj 2011 album .. sú to nehorázné pecky.. a slash už nepije , nefetuje , nefajčí , a jeho hudba stojí za prezretie ..
    A ďalej ak si chcete vychutnať jeho HRANIE tak si pustite taktiež koncerty 2011 hrá tam aj SWEET child o mine , a podobné songy z GUNS hrá ich perfektné len škoda že spevákov hlas nieje bohvie čo ale dá sa to prekusnúť ak sa sústredite na jeho "šťavnatý jedinečný zvuk"...
    SLASH !
    |iii]; )
    |iii]; )

Členom od
    Jun 2012
    Level
    21
    Sila Reputácie
    10

slash je americká gitarová legenda ,,,pochybujem že by hral stále zmenenú pentatoniku nejakej stupnice :/

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky